• slider

Kołki, szpilki, kotwice, trójzęby,kotwy wielokrotnego użytku i talerzyki dociskowe do mocowania agrowłókniny, agrotkaniny, geotkaniny.

 
Kotwica do mocowania agrotkaniny, geowłókniny i siatki na krety. p38d
Kotwica o długościach 12cm, 15cm, 20cm, 25cm Wykonane z tworzywa o bardzo dużej trwałości, odpornego na promieniowanie UV. Ułatwiają proces mocowania agrowłókniny, agrotkaniny i siatek na krety do podłoża. Idealnie sprawdzają się przy wietrznej pogodzie, kiedy rozkładanie materiału na podłożu jest utrudnione Zakres temperatury używania kotwic to -35°C – 80°C. Dzięki zastosowaniu nowego kształtu ząbków kotwica jeszcze lepiej trzyma się w ziemi.
 
Szpilka do mocowania agrowłókniny i tkaniny ściółkowej, geowłókniny i siatek na krety.
Szpilki o długościach 12,5cm, 15cm, 19cm, 25cm. Wykonane z tworzywa o bardzo dużej trwałości, odpornego na promieniowanie UV. Ułatwiają proces mocowania agrowłókniny, agrotkaniny i siatek na krety do podłoża. Idealnie sprawdzają się przy wietrznej pogodzie, kiedy rozkładanie materiału na podłożu jest utrudnione Zakres temperatury używania szpilek to -35°C – 80°C. Duża średnica łepka – 2,2cm.
 
Trójząb – profesjonalna kotwa do mocowania agrotkaniny, geotkaniny, tkaniny ściółkowej i siatek na krety.   005gotowe      
Kotwy trójząb o długości 17cm i rozstawie szpil bocznych 5cm i 10cm. Wykonane z tworzywa o bardzo dużej trwałości, odpornego na promieniowanie UV. Ułatwiają proces mocowania agrotkaniny do podłoża. Idealnie sprawdzają się przy wietrznej pogodzie, kiedy rozkładanie materiału na podłożu jest utrudnione. Zakres temperatur używanych kotw-trójzębów to -35°C  - 80°C . Dzięki potrójnemu mocowaniu i specjalnym otworom w główce kotwy zapewniają bardzo stabilne mocowanie i umożliwiają przeciągnięcie pomiędzy kotwami drutu lub linki.
 
Kołek do mocowania agrotkaniny, agrowłókniny i siatek na kretykołek do mocowania agrotkaniny agrowkniny1  
Kołki o długościach 8cm, 10cm, 12cm, 14cm, 16cm, 18cm, 20cm, 22cm, 24cm, 26cm, 30cm.Wykonane z tworzywa o bardzo dużej trwałości, odpornego na promieniowanie UV. Ułatwiają proces mocowania agrowłókniny, agrotkaniny i siatek na krety do podłoża. Idealnie sprawdzają się przy wietrznej pogodzie, kiedy rozkładanie materiału na podłożu jest utrudnione Zakres temperatury używania kołków to -35°C – 80°C. Duża średnica talerzyka dociskowego – 6 cm.
 
Talerzyk  dociskowy   DSC_7599DSC_7625gotowe11
 Talerzyki dociskowe w połączeniu z kotwicami i szpilkami służą do zwiększenia płaszczyzny docisku agrowłóknin i agrotkanin do podłoża.Zwiększają średnicę docisku do 5 cm.Wykonane są z tworzywa o bardzo dużej trwałości, odpornego na promieniowanie UV. Ułatwiają proces mocowania agrowłókniny, agrotkaniny i siatek na krety do podłoża. Idealnie sprawdzają się przy wietrznej pogodzie, kiedy rozkładanie materiału na podłożu jest utrudnione Zakres temperatury używania talerzyków  to -35°C – 80°C..

 
Kotwa wielorazowego użytku do mocowania agrotkaniny, agrowłókniny i folii.

 

Kotwa L=150 z racz

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kotwy wielokrotnego użytku o długościach 15cm, i szerokości 15 cm są wyposażone w dwie dodatkowe szpile ustalające ,które zapewniają doskonałe mocowanie w każdych warunkach. Dodatkowo kotwy posiadają uchwyt umożliwiający bardzo łatwy montaż i demontaż.Wykonane są z tworzywa o bardzo dużej trwałości, odpornego na promieniowanie UV. Ułatwiają proces mocowania agrowłókniny, agrotkaniny i folii do podłoża. Idealnie sprawdzają się przy wietrznej pogodzie, kiedy rozkładanie materiału na podłożu jest utrudnione Zakres temperatury używania kotew to -35°C – 80°C.